top of page

מחיר הזר כולל את האגרטל

תמונת פתיחה לאתר (12).png

זרים הידרופונים באגרטלים יפים

גלורי זר בר קיימא

מהיום למחר / מהיום להיום (בתיאום)

משלוחים לאבן יהודה 

המומלצים שלנו:
Iconic collection
Recycled glass Collection
זרים באגרטלי בועה מזכוכית ממוחזרת   מגיעים ב- 3 גוונים - ירוק, ורוד וכחול
|

איך מטפלים בזר הידרופוני?

כמו בזר פרחים - שמים מים באגרטל

שורשים - במים

גבעולים ועלים - מחוץ למים

עיצוב ללא שם (14).png

משתמשים במי ברז רגילים

עיצוב ללא שם (15).png

מומלץ להחליף את המים בכלי מדי שבוע.

"..קיבלתי זר גלורי לפני חודשיים והוא עדיין חי מאד ונראה כל יום אחרת. הענפים זזים לפי האור, זה קטע. חנות קטנה ומטריפה!"

לי

זר בר קיימא בן חודשיים

"פשוט וגאוני יופי של זר!"

הזר של לי, אחרי חודשיים

משלוח פרחים באבן יהודה

מאז היווסדה כמושבה לפני כ- 90 שנה ולכל אורך השנים גם בתור מועצה מקומית, התאפיינה אבן יהודה בכבוד רב לסביבה. הדבר ניכר בפרדסים ומטעים ובשלל הגידולים החקלאיים. תושבי המועצה ידועים באהבתם לטבע ובמודעות גבוהה לאיכות הסביבה, וכמובן גם בטיפוח הגינות בבתים הפרטיים. כפועל יוצא מכך יש גם ביקוש רב עבור משלוח פרחים באבן יהודה בקרב יותר מחמישה עשר אלף התושבים.

אם גם אתם מוזמנים מעוניינים להזמין משלוח זרים לאבן יהודה חשוב שתדעו שאנו עושים זאת באופן מיוחד, בשונה מהמקובל בנוף המקומי עם גישה אקולוגית בה הזרים מאריכים ימים הרבה מעבר לגישה המסורתית. זאת עם מבחר עשיר ומקסים של זרים וצמחים המחולקים לקולקציות של גלורי מיקס, קליר וארט.

פרחים שנובלים מייד? לא אצלנו

כולנו אוהבים לקבל זרי פרחים לאירועים מיוחדים כמו יום הולדת, יום נישואים, לרגל קידום בעבודה, לכבוד השבת, כמחווה רומנטית בין בני זוג, ומשלו בין חברים ומכרים. כאשר הזר מגיע אלינו הביתה הוא מעניק למרחב מגיעה צבעונית עם אנרגיית חיים ותוספת מקסימה למרחב, ומעלה חיוך על הפנים. יחד עם זאת אחרי כמה ימים בודדים הזר משנה את פניו ומתחיל לנבול, וגם החיוך שעל פנינו הולך ונעלם ביחד איתו. לכן, חשוב לדעת שיש גם גישה אחרת שאותה אנו מקדמים, שהיא לא רק הרבה יותר נכונה וטובה עבור שמירה על איכות הסביבה, אלא גם משנה לחלוטין את חוויית זרי הפרחים שהכרתם עד כה.

 

למעשה, הזרים שלנו שמסופקים עם אגרטלים מעוצבים יכולים לחיות למשך שבועות ואפילו מעבר לכך, מפני שהם מסופקים עם השורשים שלהם. יתר על כן מדובר בצמחים הגדלים במים שנקראים צמחים הידרופונים אשר מהווים את התמחותנו המרכזית. את הזרים שלנו פיתחנו בסקרנות ובאהבה, למדנו רבות על גידול והשרשה במים  ולהכיר את כל אחד מהצמחים על צרכיו המיוחדים. המטרה היא לאפשר לכל אחד להכניס צמחים הידרופוניים לבית, ללא צורך בטיפול או תחזוקה מיוחדת.

את הצמחים עצמם אנו מביאים ממגדלים מובחרים ומעבירים אותם לגידול במים בשיטות מיוחדות, שכן חלקם זקוקים לתקופה של הסתגלות. במידה ומדובר בצמח הנזקק להסתגלות רק כאשר הוא מוכן ובשל אנו שולחים אותו אליכם בתור זר הידרופוני יפה ורענן.

הצבע של הטבע 

כאשר אתם מזמינים משלוח זרים באבן יהודה מאיתנו תוכלו לבחור מתוך שלוש קולקציות מקסימות. ראשית, קולקציית גלורי ארט ובה זרים מעוצבים באגרטלים יפהפיים שנראים כיצירת אומנות מיוחדת. בגלל שהזרים של גלורי הם זרים עם שורשים, הם אינם נובלים כמו זרי פרחים רגילים, ל כעבור ימים ספורים אלא ממשיכים לצמוח וללבלב במשך תקופה ארוכה, ואפילו שולחים זרועות ומשתנים לאורך הזמן הזה. אנו ממליצים להחליף את המים באגרטל אחת לשבועיים ובשבועות חמים אף בתדירות גבוהה יותר.

קלוקציית גלורי קליר היא קולקצייה של צמחים הידרופוניים באגרטלים שקופים. בקולקצייה זו השורשים הופכים לחלק בלתי נפרד מהזר ומוסיפים לו נופח פראי ומעניין. גם כאן מדובר בצמחים שיחיו למשך תקופה והטיפול בהם קל ופשוט, החלפת מים באגרטל אחת לשובעיים או בתדירות גבוהה יותר בשבועות חמים (למניעת מיםעומדים למשך זמן בבית).
 

קולקציית גלורי מיקס היא למעשה צרור של צמחים מושרשים מורכבת ממספר סוגי צמחים שמגיעים באריזות פח והמטרה היא שתפזרו אותם בכלים שלכם ברחבי הבית כך שתוכלו להכניס בקלות נגיעות של אנרגיה ירוקה לכל פינה בבית. ניתן להשתמש בצנצנות, אגרטלים קטנים, כוסות וכמובן בפלנטרים ייעודיים להשרשות.

לפרטים נוספים והזמנות אפשר לפנות אלינו בווטסאפ או בטלפון 054-2477320

bottom of page