top of page

משלוחים לגבעתיים

 מהיום למחר / מהיום להיום (בתיאום)

לשלוח זר שיישאר

 זרים שמרגשים א.נשים

החל בזר שיחייה חודשים, 
 ועד האגרטל האיכותי, האריזה המוקפדת 
והאג'נדה הירוקה

 עם איזו גלורי תרגשו היום?

Best sellers

עיצוב קלאסי ועל זמני שכולם אוהבים לקבל

 כל זר מטופל בעבודת יד במשך תקופה ארוכה
ונשלח מהסטודיו שלנו כשהוא מוכן לחיים של חודשים באגרטל

קולקציות הזרים

Recycled Glass Collection

Iconic Collection

זרים באגרטלי זכוכית

זרים באגרטלים קטנים

זרים באגרטלי קרמיקה 

משלוח זרי פרחים בגבעתיים

לשלוח לאדם אהוב (או לעצמך כמובן) זר פרחים זה להעניק תשומת לב ואכפתיות וגם אהבה וחיבוק. זר פרחים סטנדרטי יחיה באגרטל עם מים בבית מספר וימים ואולי אפילו שבוע ויעניק למי שמקבל אותו רגעים נהדרים ואנרגיה ירוקה בבית למשך הזמן הזה. לאחר מכן, הפרחים מתחילים להתייבש או להירקב ומגיע הזמן לזרוק אותם לפח.

הרעיון העומד מאחורי הזרים ברי הקיימא של גלורי הוא להאריך את רגעי הקסם של הזר ולדחות כמה שיותר את הרגע שבו צריך להיפרד ממנו. רוצים לשלוח זר לגבעתיים? עד היום הייתם יכולים לשלוח רק זר פרחים סטנדרטי ורגיל. מהיום, אפשר גם לשלוח את הזרים המיוחדים וברי הקיימא של גלורי.

מה מיוחד בזרים של גלורי זר בר קיימא?

גלורי זר בר קיימא, הוא בוטיק זרים און ליין שמעניק פרשנות חדשה ומרגשת לזר הפרחים הקלאסי. הזרים המיוחדים ויוצאי הדופן של גלורי הם זרים הידרופוניים שחיים במשך שבועות ואף חודשים במים בלבד. זה אומר שהזרים עשויים מצמחים מושרשים (צמחים עם שורשים שהותאמו לחיים במים) ועל כן חיים למשך זמן רב .. סידורי הזרים של גלורי נעשים בעבודת יד מוקפדת. הצמחים מושרשים אחד אחד ומטופלים באהבה רבה למשך שבועות כדי שיוכלו להגיע אל הזר שלכם מוכנים לחיים ארוכים ושמחים במים.
 

בניגוד לזרי פרחים רגילים, הזרים של גלורי ממש חיים וצומחים בזמן שהם בבית באגרטל המים. שולחים זרועות לעבר האור, מצמיחים גבעולים ועלים חדשים ולפעמים אפילו פרחים חדשים. כמה כיף לשלוח זר לאדם אהוב ולדעת שהזר יכניס לביתו שמחה לא רק למשך כמה ימים, אלא למשך תקופה. מה עוד מיוחד בזרים של גלורי? הזרים של גלורי מגיעים כבר באגרטל מעוצב (קולקציית גלורי ארט) או בכלי ממותג (קולקציית גלורי מיקס), ללא עלות נוספת כפי שמקובל בחנויות פרחים אחרות.

הטיפול בזרים של גלורי

הטיפול בזרים של גלורי זהה לטיפול בכל זר פרחים אחר. פשוט לשים במים באגרטל. את המים מומלץ להחליף אחת לשבועיים (וגם לא נורא אם שוכחים מדי פעם..).

למי מתאים לשלוח זר של גלורי?

לכל מי שאוהבים צמחים! אוהבי צמחים וטבע ישמחו מאוד לקבל זר חי ועוד כזה שימשיך לחיות איתם בבית תקופה.

ומה עם "הורגי צמחים סדרתיים"? גלורי נולדה ממש בשבילם. לפני שמתייאשים ועוברים לצמחים מפלסטיק (לא עלינו) או לזרי פרחים מיובשים שצוברים אבק, יש אופציה נוספת. הזרים של גלורי יחיו למשך תקופה ולא דורשים תחזוקה מעבר לזר פרחים רגיל ומאפשרים חוויה חדשה ומתקנת לאותם אנשים שלא מצליחים להחזיק צמחים בבית.

לאילו אירועים מתאים לשלוח זר של גלורי?

גלורי היא מותג שאוהב את הפרטים הקטנים. לקבל במתנה זר של גלורי זה לקבל מתנה מושקעת ושונה החל מהמהות ועד לרמת האריזה. הזרים של גלורי מגיעים באריזה יפיפייה, כזו שמשמחת, מפתיעה ומרגשת ישר מהרגע הראשון שפוגשים בה. הזר מגיע עטוף באהבה, מוקפד ומדויק, כולל כרטיס ברכה, הסבר על המותג, וחתימת תאריך שמאפשרת לשים לב כמה זמן הזר חי בבית ולחוש גאווה ושמחה בכך. כל אלו הופכים את גלורי למתנה מפתיעה ומרגשת ליום נישואין, יום הולדת, מעבר דירה, מתנת ליולדת ולכל התחלה חדשה או אירוע משמח. מאחלים למישהו צמיחה ולבלוב? העניקו לו זר חי וצומח.

הזמנת זרים אונליין בגבעתיים

את הזרים של גלורי מזמינים באתר וגם ניתן ליצור קשר טלפוני או בהודעות למספר 054-2477320
משלוחים לגבעתיים, אזור השרון והמרכז. רוצים משלוח מהיום להיום? צרו קשר בהודעה או בטלפון לתאם את המשלוח לפני ההזמנה.  

כל הזרים

הזרים מגיעים באגרטלים ובכלים שבתמונה, באריזת מתנה של גלורי וכוללים כרטיס ברכה

!
Widget Didn’t Load
Check your internet and refresh this page.
If that doesn’t work, contact us.

הטיפול בזר ההידרופוני זהה לזה של זר פרחים - רק להחליף מים באגרטל

כתבו עלינו

לוגו מגזין מיס מנדלה
לוגו אתר אייס
לוגו מאקו ליבינג
לוגו ישראל היום
bottom of page