top of page

משלוחי פרחים בהרצליה

מעוניין לשלוח זר פרחים לאזור הרצליה? משלוח זר פרחים הוא דרך נפלאה להעניק תשומת לב אכפתיות וגם אהבה. כמה משמח הרגע הזה שבו הענקת זר פרחים וקיבלת בחזרה חיוך וניצוץ בעיניים. המותג גלורי זר בר קיימא לוקח את החוויה הזו ומאריך אותה. למה להסתפק בזר שמת אחרי אם אפשר להמציא זר שיחייה שבועות ואפילו חודשים?
 

הזרים המיוחדים של גלורי

המותג גלורי זר בר קיימא הוא בוטיק זרים און ליין אשר מסתכל במבט חדש ועדכני על עולם הזרים ומעניק לו פרשנות בת קיימא ואוהבת. הזרים יוצאי הדופן של גלורי, הם זרים הידרופוניים העשויים מצמחים מושרשים שהורגלו לחיים במים מה שהופך אותם מזר פרחים רגיל לחוויה שחיה איתכם למשך שבועות ואף חודשים.
 

שלא כמו זרי פרחים רגילים, הזרים של גלורי חיים וצומחים אצלכם בבית למשך תקופה. בזמן שגלורי אצלכם היא תשתנה, תצמיח גבעולים ועלים חדשים ותייבש עלים ישנים. הזרים של גלורי תמיד מגיעים באגרטלים יפיפיים.
 

האם הטיפול בזר בר קיימא שונה מהטיפול בזר רגיל?

ממש לא! כמו כל זר פרחים רגיל, גם גלורי זקוקה רק למים. מומלץ להחליף את המים בכלי אחת לשבועיים, אבל גם אם שוכחים, לא קורה כלום... מחליפים כשנזכרים :)
 

מי ישמח לקבל זר בר קיימא של גלורי?

האמת, מי לא ישמח? הזרים של גלורי נפלאים גם למי שאוהבים צמחים וגם למי שמתקשים לגדל אותם.

אוהבי צמחים ישמחו להזדמנות לקבל זר שכולו חגיגה של חיים וצמיחה במקום זר פרחים שינבול תוך כמה ימים. וישמחו אפילו עוד יותר כשיבינו שהדבר מאפשר להם להתנסות בגידול צמחים במים ואף ניתן לשתול את הצמחים שבזר מחדש באדמה.  
 

ומה לגבי "הורגי צמחים סדרתיים"? גלורי נולדה בשביל לתת מענה בדיוק לאותם אנשים שמאמינים שהם לא יכולים לגדל צמחים. היום הם כבר לא צריכים להתפשר על צמחי פלסטיק או זרי פרחים מיובשים, גלורי מאפשרת להם להכניס אנרגיה ירוקה, פיסה של טבע לתוך הבית, מבלי החשש להתאכזב שוב ולהרגיש כישלון לגדל צמח
 

זר בר קיימא מתאים לכל אירוע

הפרטים הקטנים שבאריזה של גלורי, הופכים אותה לזר מיוחד שמרגש לקבל אותו כבר מהשניה הראשונה שנוחתות עליו העיניים. הזרים מגיעים באריזה יפהפייה ומוקפדת. כל זר מגיע עם חותמת תאריך שמאפשרת לעקוב אחר הזמן שהוא חי איתכם בבית ולחוש גאווה בכך. כמו כן כרטיס ברכה מעוצב והסבר שמאפשר למקבל הזר להבין את הייחוד והמהות של המותג.
יום הולדת, יום נישואין, לידה, מעבר דירה, חג ויום אהבה. כל אלו ועוד רבות אחרות הן הזדמנויות נפלאות להעניק זר כה ייחודי ומלא מחשבה.

אילו סוגי זרים ניתן לקנות בגלורי

ניתן למצוא בגלורי שלוש קולקציות של זרים ברי קיימא:

קולקציית גלורי ארט – זרים שהם ממש יצירת אומנות. מגיעים באגרטלים יפיפיים ומעוצבים ונשזרים באופן מדויק בדיוק לאגרטל שבו הגיעו. זרים אלו יחיו אצלכם בבית למשך שבועות ארוכים ואף חודשים ובזמן הזה הזר ישתנה ויתפתח לאורך הזמן ויצור חוויה ירוקה בבית.

קולקציית גלורי קליר – צרור צמחים הידרופוניים שמציגים לראווה את שורשיהם באגרטלי זכוכית יפיפיים, מרשימים ובעלי נוכחות. מושלם לאנשים שרואים את השורשים ומתאהבים. הקולקציה הזו תגרור מחמאות מכל מי שיכנס לבית.

קולקציית גלורי מיקס – כלי ממותג ובתוכו זר שהוא למעשה צרור צמחים מושרשים ומותאמים לחיים במים. הכיף האמיתי הוא לפזר את הצמחים במים רחבי הבית ולהכניס למשך שבועות ארוכים ואף חודשים נגיעות ירוקות וקסומות של טבע וצמיחה לפינות שאתם הכי אוהבים.

 

משלוחי הזרים של גלורי להרצליה

הזמנות דרך האתר וניתן גם בהודעות או בטלפון ל- 054-2477320
משלוחים להרצליה, אזור השרון והמרכז. למשלוח מהיום להיום יש ליצור קשר בהודעה או בטלפון לפני ההזמנה.  

משלוחים להרצליה

 מהיום למחר / מהיום להיום 

לשלוח זר שיישאר

 זרים שמרגשים א.נשים

החל בזר שיחייה חודשים, 
 ועד האגרטל האיכותי, האריזה המוקפדת 
והאג'נדה הירוקה

 עם איזו גלורי תרגשו היום?

Best sellers

זרים מהקולקציות הנמכרות ביותר שלנו

|

עיצוב קלאסי ועל זמני שכולם אוהבים לקבל

 כל זר מטופל בעבודת יד במשך תקופה ארוכה
ונשלח מהסטודיו שלנו כשהוא מוכן לחיים של חודשים באגרטל

קולקציות הזרים

Recycled Glass Collection

Iconic Collection

זרים באגרטלי זכוכית

זרים באגרטלים קטנים

זרים באגרטלי קרמיקה 

כל הזרים

הזרים מגיעים באגרטלים ובכלים שבתמונה, באריזת מתנה של גלורי וכוללים כרטיס ברכה

!
Widget Didn’t Load
Check your internet and refresh this page.
If that doesn’t work, contact us.

הטיפול בזר ההידרופוני זהה לזה של זר פרחים - רק להחליף מים באגרטל

כתבו עלינו

לוגו מגזין מיס מנדלה
ללוגו אתר אייס
לוגו מאקו ליבינג
לוגו ישראל היום
bottom of page