top of page

משלוחים בסביון, במרכז ובשרון

 מהיום למחר / מהיום להיום

Zer_12_22-232-2142_edited.jpg

Choose your GLORY

משלוח זרים הירופונים    אומנות צמחים ומים לעיצוב פנים

עיצוב ללא שם (40).png
בקו העדין שבין זר פרחים לעציץ, שוכנת החוויה עם גלורי
כל זר של גלורי מטופל במלאכת יד ובאהבה במשך חודשים כדי שיוכל לחיות אצלכם בתוך הבית באגרטל עם מים בלבד 
Best sellers
הזרים הנמכרים ביותר שלנו
 קלאסיים ומחמיאים לבתים במגוון סגנונות עיצוב 
|
הטיפול בזרים של גלורי זהה לזר פרחים - החלפת מים באגרטל
עיצוב ללא שם (40).png
קולקציות הזרים
_edited_edited.jpg
Zer_12_22-232-2142.jpg
Zer_12_22-115-2111_edited.jpg
Recycled Glass Collection
Iconic Collection
IMG_20220502_142806_edited.png
DSC_1268-2084_edited.jpg
IMG_0718_edited_edited.jpg
זרים באגרטלי זכוכית
זרים באגרטלים קטנים
זרים באגרטלי קרמיקה 
עיצוב ללא שם (40).png
באמצעות הזרים שלנו אנו מכניסים צמחים לחיים של א.נשים
שחשבו שעבורם גידול צמחים אינו אפשרי
עיצוב ללא שם (48)_edited.jpg

הלקוחות שלנו משתפים

"..קיבלתי זר גלורי לפני חודשיים והוא עדיין חי מאד ונראה כל יום אחרת. הענפים זזים לפי האור, זה קטע. חנות קטנה ומטריפה!"

"פשוט וגאוני יופי של זר!"
זר בר קיימא בן חודשיים

הזר של לי, אחרי חודשיים

עיצוב ללא שם (50).png
החזון הירוק של גלורי
עיצוב ללא שם (40).png
צמצום שימוש בצמחייה מלאכותית
להציע חלופה מקיימת לזרי פרחים 
עיצוב ללא שם (46)_edited.jpg

כתבו עלינו

עיצוב ללא שם (39).png
עיצוב ללא שם (36).png
עיצוב ללא שם (38).png
עיצוב ללא שם (32).png

משלוחי פרחים בסביון

 

גלורי זר בר קיימא הוא מותג ייחודי, שמעניק פרשנות חדשה ועדכנית לזרי פרחים סטנדרטים ומאפשר לשלב נגיעות ירוקות בעיצוב הבית ולאורך זמן.

גלורי הוא מותג מיוחד בנוף המקומי הפועל בצורה שונה ממשלוחי הפרחים המסורתיים. אנו גאים להגיש תפיסה שונה של קיימות, איכות סביבה וצמחים מאריכי חיים, אשר ימשיכו לקשט את המשרד או הבית לתקופה ממושכת של שבועות ואפילו חודשים. הזרים של גלורי הם זרים העשויים מצמחים הידרופוניים השזורים בעבודת יד מוקפדת ומגיעים בתוך אגרטלים יפהפיים ומושקעים, המשתנים בין הקולקציות השונות שמהן תוכלו להתרשם באתר.

חשוב שתדעו שאצלנו אפשר להזמין משלוחי פרחים בסביון גם מהיום להיום. בדרך כלל נגיע אליכם למחרת יום ההזמנה ועד לשלושה ימים אחר כך, אך אם אתם מעוניינים משלוח מהיום להיום או שזר הפרחים יגיע אל מקבל המתנה ביום מסוים, תוכלו ליצור איתנו קשר בוואטסאפ ואנו נדאג לכל הפרטים. יש לציין כי אנו מבצעים משלוחים בחינם בכפר סבא ומעבר לכך בהתאם ליעד של המשלוח העלות שלו נעה בין 25 ל- 70 שקלים.

זרים מרהיבים ביופיים

כפי שתוכלו לראות באתר, אנו מציעים מגוון רחב מאוד של צמחים וזרים עבור שורה ארוכה של מועדים ואנשים. בין היתר ניתן להזמין מאיתנו משלוח זרים בסביון המיועדים עבור יולדות טריות, עבור ימי הולדת, חגים וסופי שבוע, יום נישואים ויום אהבה, עבור חברים ובני משפחה שעוברים דירה, עבור קולגות והבוס במשרד, ובכלל לכל אדם שרוצים לשמח.

המגוון העשיר של הזרים מאפשר להתאים לכל אחת ואחת את הזר שלהם. כך למשל, קליר טיפות גשם הוא זר מרענן המוגש בתוך אגרטל זכוכית מעוצב עם שפע של צמחי סינגוניום. כמו כל הצמחים מקולקציית קליר שלנו גם הזר הזה מגיע בתוך אגרטל שקוף ולכן שורשי הפרחים והצמחים מהווים חלק בלתי נפרד מהמראה המרשים בעל פן אמנותי מרהיב. דוגמה נוספת לזר מקולקציה זו הינו קליר עלמא, שהינו זר צמחי פוטוס המוכנים לחיים ארוכים במים באגרטל שקוף במידות לארג' ומדיום.

מאידך, בקולקציית ארט שלנו תוכלו למצוא למשל את ארט אישה וטבע צהוב. מדובר בזר מקסים המוגש בתוך אגרטל צהוב שעליו דמות מופשטת של שיער ובפנים של אישה, ובו פוטוס מגוון, סינגוניום ויהודי נודד סגול. לעומת זאת ארט מים ואבן גדול הוא זר מקסים בתוך אגרטל גבוה ומשויש, שיש בו צמחי סינגוניום ופוטוס, ואילו ארט אוריגמי משלב בין סינגוניום פיקטוס כסוף, יהודי נודד וזברינה בארגטל ורוד מפואר.

מה שמייחד את קולקציית גלורי ארט הוא כאמור שהצמחים ממשיכים לצמוח וללבלב לאורך שבועות, ועם הזמן גם שולחים זרועות, גדלים ומשתנים. חשוב שהמים באגרטל יכסו את שורשי הצמחים ולא מעבר לחוט המתכת של הזר, כאשר בערך פעם בשבועיים כדאי לחדש את המים באגרטל. בנוסף, אם רואים שהזר מראה סימני עייפות כדאי לשחרר אותו מחוט המתכת על מנת שיוכל לצמוח בחופשיות.

לעומת זאת, הזרים מקולקציות גלורי מיקס שלנו הם מעט שונים. זרים אלו הם למעשה צרור צמחים מושרשים המוכנים לחיים ארוכים במים. הצמחים מגיעים בכלי פח והמטרה היא לפזר אותם בחדרים שונים של המשרד או הבית בכלי שלכם. אפשר להשתמש בצנצנות, אגרטל קטן, כוס או בקבוק, ואפשר גם להשתמש בפלנטרים ייעודיים להשרשות וייחורים. בכל מקרה שימו לב שרק שורשי הצמח נמצאים בתוך המים, והחליפו את המים בכלי אחת לשבועיים. אם מדובר בעונת הקיץ או בכלל בימים יותר חמים ההחלפה של המים צריכה להיעשות בתדירות קצת יותר גבוהה.

לפרטים נוספים והזמנות אפשר לפנות אלינו בווטסאפ או בטלפון 054-2477320

bottom of page