top of page

משלוח פרחים קדימה צורן

תושבי קדימה צורן ידועים בחיבתם בטבע, דבר הניכר גינות מטופחות, מודעות גבוהה לסוגיות סביבתיות וכמובן גם בבית בעציצים ואדניות. אין פלא איפה שקיים ביקוש נכבד עבור משלוח פרחים בקדימה צורן, ובמיוחד מצד אנשים שאוהבים פרחים וזרים מיוחדים כפי שניתן להזמין ישירות דרך האתר שלנו.

לחשוב יותר ירוק

כיום, כאשר המודעות לקיימות עולה, ראוי להתייחס גם לתעשיית הפרחים בהיבט המקיים ולבחון חלופות ירוקות יותר , אשר פוגעות פחות בסביבה.  קשה לנו להסתכל על שוק הפרחים ככזה שפוגע בסביבה, כנראה שבשל הקונטציות היפות והירוקות שפרחים מעוררים בנו.
עם זאת, בפועל, תעשיית הפרחים הינה תעשייה בעלת טביעת רגל פחמנית לא מעטה, בעיקר כתוצאה מהאנרגיה המושקעת בהובלת פרחים וקירורם. בנוסף לזאת, הדברה ומשאבי מים, כל אלו עבור מוצר זמני מאוד שחי לכל היותר מספר ימים אצלנו בבית.

ולפעול יותר ירוק...

גלורי זר בר קיימא הוא מותג חדש ועדכני שמעניק פרשנות ירוקה יותר לזרי הפרחים הקלאסיים. איל גלורי עושה זאת? על ידי הארכת חיי הזר ממספר ימים למספר שבועות (ובמקרים רבים אף מעבר לכך..). מהיום גם תושבי קדימה צורן מוזמנים לבחור בגישה ירוקה יותר, גם בבחית הזרים שאתם שולחים..

איך אנחנו עושים את זה

הגישה הייחודית שלנו בנוף המקומי, שאנו מקווים שעוד רבים יאמצו אותה בהמשך, מתבססת על זרים הידרופונים. מדובר בזרים שמגיעים אליכם עם שורשים ועם צמחים שיכולים להתקיים על מים בלבד באגרטל לתקופה ארוכה מאוד יחסית לזרים למסורתיים. יתר על כן, בניגוד לזרי פרחים רגילים שאתם מקבלים בשיא פריחתם, אך למעשה רגע לפני סוף החיים שלהם, הזרים של גלורי מגיעים אליכם וממשיכים לחיות, לצמוח אצלכם בבית. שולחים זרועות חדשות אל עבר מקורות האור, ומחדשים את עליהם.

היתרון המשמעותי הראשון הוא כמובן בתחום האיכות בסביבה וההרגשה הנכונה והטובה יותר שלכם ושלנו. בנוסף לכך אתם נהנים מצמחים שמחזיקים הרבה יותר זמן מעמד וממשיכים לתת את הנגיעה הטבעית, הירוקה והמלבבת אצלכם בבית או אצל האדם שלמענו הזמנתם את הזר. מלבד זאת מדובר בפתרון נהדר למי שאינו מצליח לגדל בדרך כלל צמחים בעציצים, כי ניתן לגדל אותם בתוך הבית, הם אוהבים חדרים מוצלים ולא צריכים שמש ישירה.

 

הכירו את הקולקציות של גלורי

גלורי קליר – קולקציה שנועדה למי מכם שאוהבים את מראה השורשים. הזרים שבקולקציה מגיעים באגרטלים שקופים יפיפיים שמציגים לראווה את שורשי המים של הצמחים. בחירה נהדרת למי שאוהבים מראה אורבני וטבעי.

גלורי ארט – קולקציה של זרים שמגיעים באגרטלים מעוצבים אטומים. בזרים של הקולקציה הזו משולבים סוגים שונים של צמחים יחדיו ויוצרים ביחד מראה אומנותי וייחודי לכל זר.

גלורי מיקס – מיקס צמחים מושרשים ומוכנים לחיים במים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להוציא אותם מכלי הפח שבו הם מגיעים ולפזר בכלים שלכם ברחבי הבית.

 

כל שנותר לכם הוא לבחור את הקולקציה שמתאימה לכם, לקבל אותה עד לדלת הבית או לשלוח לאנשים אתם אוהבים. כזה זר הם מעולם לא קיבלו!

 

צועדים עם הקדמה

אנו רואים את הצעידה עם הקדמה כחלק בלתי נפרד מהגישה האקולוגית וברת הקיימא. לכן אנו מעמידים לרשותכם אתר אינטרנט מתקדם המאפשר לכם להזמין משלוח פרחים בקדימה צורן מבלי להגיע אלינו. תוכלו לבצע את ההזמנה מכל מקום ובכל שעה ואנו נספק משלוח זרים בקדימה צורן בתוך זמן קצר. כמובן גם שניתן לפנות אלינו בטלפון בכל שאלה והתלבטות.

לפרטים נוספים והזמנות אפשר לפנות אלינו בווטסאפ או בטלפון 054-2477320

bottom of page