top of page

זרים הידרופונים לעסקים

לעמדות קבלה | לחדרי ישיבות | אווירה

שמחים להציע מוצרים שתומכים בערכי הקיימות של ארגונכם

איך זה עובד?

הזרים שלנו הם זרים הידרופונים, 

( מלטינית: הידרו = מים   פוניקה = עבודה )

זרים אלו מבוססים על צמחים שהרגלנו לגדול ולצמוח לתקופה ארוכה באגרטל עם מי ברז רגילים.

 • הזרים מיועדים לחללי פנים ולא דורשים אור שמש ישיר
  • תחזוקתם פשוטה וזהה לזו של זר פרחים - החלפת המים באגרטל
  • משך החיים שלהם ארוך - חודשים ועד שנים

  גלורי הוא מותג שמאחוריו אג'נדה ירוקה והחזון

  להציע חלופה מקיימת לתעשיית הפרחים
  לתרום לצמצום השימוש בצמחייה מלאכותית

  שאלות נפוצות:

  לאילו עסקים הזרים מתאימים?

  לכל עסק שרואה ערך בצמחיה ירוקה אמיתית (לא פלסטיק) בעיצוב החלל.
   

  מה היתרון של הזרים ההידרופונים על פני עציצים רגילים?

  שילוב הזרים ההידרופונים מאפשר לעסקים שלא מעוניינים לתחזק באופן עצמאי צמחייה או לרכוש שירות גינון, ליהנות מצמחים חיים בחלל.

  מה היתרון של הזרים ההידרופונים על פני זרי פרחים?

  הזרים ההידרופונים מאפשרים ליהנות משילוב מים ואגרטלים בעיצוב, ללא צורך בתחלופה מדי מספר ימים.

  האם הזרים מתאימים גם למשרדים או עסקים ללא חלונות ואור טבעי כלל?

  כן, אנו ממליצים על זרי צמח פוטוס לחללים ללא אור טבעי בכלל

  האם ניתן לרכוש מילוי חדש לזר לאחר מספר חודשים / שנים?
  במידת הצורך עסקים יכולים לרכוש מילוי חדש לאגרטלים.

  האם אפשר לרכוש שירות מנוי קבוע לרענון הזרים?

  הטיפול בזרים פשוט ודומה לזו של זרי פרחים ולכן רוב העסקים אינם זקוקים לשירות שכזה.

  עסקים שמשלבים מספר גדול של זרים בעיצוב, מוזמנים ליצור קשר להתאמת שירות.


  יש לכם שאלות נוספות לגבי הזרים לעסקים? צרו קשר - ענבר 054-2477320, glory@gloryreplant.com

  נשמח להפוך את העסק שלכם לירוק יותר

  ניתן ליצור קשר בטלפון / וואטסאפ 054-2477320

  וגם במייל Glory@GloryReplant.com

  או למלא פרטים ונחזור אליכם

  פרחים למשרד

  פרחים למשרד נחשבים למוצר צריכה בסיסי בכל משרד בישראל ובעולם, פרחים עוזרים לנו להפוך את סביבת העבודה לנעימה יותר, מטופחת ואף להשרות אווירה חיובית על עובדי המשרד. אם הגעתם לכאן אנו מניחים שאתם מחפשים אחר פרחים למשרד – גלורי נחשבת בעיניי משרדים רבים כבחירה הטבעית מאחר והיא מצליחה לקשר בין קיימות, אקולוגיה, שמירה על הסביבה, פרחים מותאמים בהתאמה אישית ופרחים המחזיקים לאורך זמן ללא צורך בתחזוקה מסוימת. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – גלורי זר בר קיימא פה על מנת לענות לכם על כולם!

  פרחים למשרד – פתרון חדש, ירוק וללא צורך בתחזוקה מיוחדת

  פרחים למשרד מאז ומתמיד היו נחשבים לאחד מן מוצרי הצריכה הבסיסיים ביותר. אנו מאמינים כי פרחים למשרד הם הרבה יותר ממוצר צריכה בסיסי ועובדים ללא לאות על מנת להנגיש עבורכם חוויה ירוקה ואקולוגית. אם אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי תעשיית הצמחייה, אגרטלי וזרי הפרחים היא תעשייה אשר מושקעים בה לא מעט משאבים – חשמל, דלק, מים ומגוון רחב של תשתיות אחרות המנוצלות לרעה על מנת להנגיש עבורכם את אלו. יחד עם זאת, גלורי לא יכולה לשבת בחיבוק ידיים ולהסתכל על כל המתרחש מסביב ונותנת לכם את האפשרות ליהנות מ"השלב הבא" של עולם הפרחים – פרחים ירוקים למשרד אשר שמים דגש על עולם הקיימות ואיכות הסביבה. כמו כן, בקולקציות שלנו ניתן למצוא פרחים וזרים בעלי תוחלת חיים של מספר שבועות עד חודשים.

   

  פרחים למשרד: הכירו את הקולקציה הירוקה שלנו

  בחירת פרחים למשרד הם בגדר מלאכת מחשבת של ממש, כל משרד שם דגש על עקרונות אחרים ובכל משרד אנו רואים אווירה אחרת – לכן בחירת הפרחים לעיתים יכולה להיות מלאכה לא קלה במיוחד. בדיוק לשם כך גלורי נותנת לכם את האפשרות ליהנות משלוש קולקציות ייחודיות אשר מטרתן לשים דגש על מאפיינים אחרים של הטבע – כך שכל משרד יוכל למצוא את הקולקציה המתאימה לו:

  • קולקציית XL – כל אחת מן הקולקציות שלנו נשענת ושמה דגש על מאפיינים אחרים של הטבע, קולקציית קלורי גליר נחשבת לאחת מן הקולקציות הנישתיות שלנו אשר שמה דגש רב על שורשי הצמחים. שורשי הצמחים מגיעים יחד עם אגרטלים ו/או כלים שקופים ייעודים אחרים אשר מחזקים את יופיים של שורשי הצמחים ונותנים לעובדי המשרד ליהנות מיופי בלתי מתפשר – מדובר בקולקציה המתאימה לאנשים שאוהבים צמחים, עולם אקולוגי וירוק ופשטות ללא פשרות.

  • קולקציית Iconic – גלורי ארט הינה קולקציית הבוטיק שלנו, השקענו לא מעט מחשבה, זמן, ניסיונות יצירתיים ומחשבה על מנת לפתח את אחת הקולקציות האהודות ביותר שלנו. כל הזרים והצמחים בקולקציה נעשים בעבודת יד, ביצירתיות ובהתאמה אישית עבור כל אחד מן לקוחותינו. אם כל זה לא מספיק אל הצמחים השזורים בעבודת יד נלווה גם אגרטל יוקרתי – כל הזרים בקולקציה זו מותאמים לחיים של שבועות ולעיתים אף חודשים ללא תחזוקה רצינית.

  • קולקציית Recycled glass – קולקציה זו נחשבת לבחירתם הטבעית של אלפי בתים פרטיים לצד משרדים בישראל, בקולקציה זו ניתן לראות מגוון רחב של זרים המגיעים יחד עם צרור של צמחים אשר הותאמו באמצעות גלורי בצורה מלאה לחייהם במים. היתרון המרכזי של גלורי מיקס הוא העובדה שניתן לקחת את כל אחד מן הזרים בנפרד ולחלק אותם אל כלים ייעודיים במשרד – כך ניתן לקחת את כל היופי של הקולקציה ולפזר אותה במקומות שונים במשרד.

  אנו מזמינים אתכם להצטרף אל אלפי משרדים ברחבי הארץ שכבר בחרו נכון, זה הזמן שלכם לבחור בגלורי.

  bottom of page